“Kaliteli Üretim” anlayışıyla 1992 yılında Konya’da kurulan KAYI, 10.200 m2’lik tesisinde uzman kadrosu ile havalandırma sektöründe faaliyet göstermektedir. Havalandırma sektöründe yüksek kaliteli, yenilikçi, doğaya ve insana önem veren ürünler üreterek, çözüm ortaklarının ve müşterilerinin faydalarını gözetmekte olan ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlayan Kayı, ürünleriyle sağladığı müşteri memnuniyetini, satış sonrasında da devam ettirmek için, yatırım ve çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

KALİTE VE ÇEVRE POLİTİKAMIZ

  • Müşteri memnuniyetini ve ürün kalitesinin sürekliliğini sağlamak, tüm çalışanları mesleki eğitime teşvik etmek
  • İçinde yaşadığımız sosyal çevrenin , ürün ve hizmet sunduğumuz müşterinin çevre bilincini ve memnuniyetini arttırıcı sektörel gelişmeleri , iyileştirmeleri araştırmak, adapte etmek ve uygulamak
  • Sunduğumuz ürünlerde kullanılan teknolojinin çevre uyumlu olmasında öncü olmak, çevreyi ve doğayı koruyucu ve iyileştirici faaliyetleri desteklemek
  • Çevre ve Kalite yönetim sistemini kapsayan ve uymakla yükümlü olduğumuz tüm yasal şartlara uymak
  • Ürün kalitemizi çalışma ortamına bağlı olarak en üst seviyede tutmak, ülke menfaatleri doğrultusunda sürekli iyileştirmek ve geliştirmek, politikamızdır.

 

GÖREVİMİZ

​'Kaliteli Hava'
Kayıtes olarak görevimiz havalandırma sektöründe yüksek kaliteli, yenilikçi, doğaya ve insana önem veren ürünler üretmek, çözüm ortaklarımızın ve müşterilerimizin faydalarını gözetmek, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak ve kurumsal olarak sürekli öğrenmektir.
 

AMACIMIZ

Havalandırma sektöründe ülkemizde ve dünyada müşterilerin tercihi olan bir marka olmak, çevrenin korunması için teknolojinin elverdiği en yüksek verimliliğe sahip ürünler üretmek, yüksek istihdam değerlerine ulaşarak ailemizi daha da büyütmek, ülkemizin ekonomisine katkıda bulunmaktır.